O restauracji

O restauracji jeleń

Restauracja "Nad jeziorem Jeleń" istnieje od 2013 roku i już szczyci się uznaniem gości, doceniających tradycyjne dania kuchni polskiej.

 

Pasję do gotowania i polską gościnność odziedziczyliśmy po naszych kochanych rodzicach. Zaszczepili w nas wszystko co najlepsze, wyznali sekretne przepisy na najlepsze zupy i ciasta pod słońcem. My dodaliśmy szczyptę przypraw i w połączeniu wszystkich smaków powstała Restauracja „Nad jeziorem Jeleń”. Od ponad 6 lat tworzymy to miejsce pełne uroku i niepowtarzalnego klimatu. Wkładamy serce w codzienne obowiązki związane z prowadzeniem restauracji. Nic nas nie cieszy, jak zadowolenie gości powracających do tego miejsca. Nieważne, czy jesteś stałym klientem, czy przyjezdnym gościem – u nas każdy dostaje to, czego pragnie i potrzebuje.

Sala restauracyjna wraz z częścią taneczną pomieści 170 gości i obsłuży niejednego spragnionego. Dlatego chętnie użyczamy miejsca do różnego rodzaju imprez. Wesele? Komunia? Chrzciny? To przepiękny moment, który może mieć zakończenie w naszej restauracji. Zapoznaj się z naszą ofertą! Dołącz do zadowolonych gości już dziś!

Wszystkie prawa zastrzeżone www.nadjezioremjelen.pl
 projekt i wykonanie:    qnikstudio